Jakie wybierać kosmetyki do włosów?

Dla wielu konsumentów ich włosy są kanwą wyrażania własnego stylu i kreatywności. W ciągu jednego dnia możesz zacząć dzień od sprężystych loków i zakończyć wieczór eleganckim kokiem – wszystko bez mycia włosów pomiędzy kolejnymi stylizacjami. Rozwiązaniem tworzenia formowalnych stylów jest zastosowanie odpowiedniego utrwalacza do stylizacji, np. z serii kosmetyków do włosów marki GOLDWELL.

Kolekcja produktów do pielęgnacji włosów obejmuje środki do mycia i szampony, farby i odżywki do włosów, prostownice do włosów i produkty do pielęgnacji włosów oraz produkty do układania włosów, a także niektóre akcesoria do włosów.

Jeszcze do niedawna mogliśmy być przekonani, że siarczany, parabeny, silikony i inne “chemie”, zawarte w kosmetykach do włosów, są nieodłączną częścią, jeśli chcesz mieć wspaniałe, mocne i lśniące włosy. Dlatego właśnie dobrą wiadomością jest, że to nieprawda!

Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi składników, jakie są stosowane w kosmetykach do pielęgnacji włosów i wybierają te produkty, które w maksymalny sposób pomogą ich włosom oraz skórze głowy.

Bardzo dobrym wyjściem, jeśli chcesz mieć piękne, mocne włosy, jest używanie naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Na rynku kosmetyków do pielęgnacji włosów istnieje tak wiele marek, tworzących swoje produkty do pielęgnacji włosów w całkowicie naturalny sposób, że naprawdę jest z czego wybierać. Oraz częściej rezygnuje się ze stosowania składników sztucznych, chemicznych, na korzyść produktów w 100 % ekologicznych i naturalnych, które jednocześnie dbają o włosy i skórę głowy w sposób o wiele skuteczniejszy długofalowo, niż kosmetyki do włosów na bazie sztucznych składników, to dodatkowo są przyjazne środowisku!

Każdy, kto ma naturalnie grube, proste lub kręcone włosy, doceni dobrą pielęgnację włosów wykonaną z naturalnych maseł i substancji w 100% naturalnie wydobytych z roślin.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji włosów są aktualnie najczęściej polecane?

  • Szampon złuszczający Briogeo Scalp Revival Charcoal + Coconut Oil Micro – ten mikro-złuszczający szampon, który działa na wszystkie typy włosów, jest po to, aby zapewnić Twoim włosom maksymalne odżywienie. Ten bezsiarczanowy i nasycony zarówno węglem drzewnym, jak i olejem kokosowym, szampon złuszczający, wyciąga zanieczyszczenia ze skóry głowy i mieszków włosowych, zawarte w nim mikrorefoliatory pochodzenia roślinnego usuwają martwe komórki naskórka, a kojąca mięta nadaje skórze głowy przyjemne ochłodzenie,
  • Nawilżajaca odżywka do włosów SANTE Mango&Aloe poddaje matowe, pozbawione życia włosy zdrowemu, błyszczącemu wyglądowi – od nasady aż do końca. Cenny kompleks witamin łączy sok z aloesu z ekstraktem z mango, aby pomóc zachować cenną wilgotność dzień po dniu, podczas gdy prowitamina B5 wspomaga leczenie, zapewniając włosom niezbędną sprężystość,
  • Herbal Essences Shampoo Dazzling Shine sprawi, że Twoje włosy będą błyszczały jak gwiazda! Przez cały dzień i całą noc – aż 24 godziny! Inspirowana naturą formuła do czyszczenia pozwoli Ci zabłysnąć, pozostawiając włosy z odświeżającym cytrusowym zapachem,
  • Head & Shoulders Smooth & Silky Shampoo został opracowany z dodatkiem środków nawilżających, aby oczyścić i przywrócić suche, puszące się włosy i pozostawić je w 100% bez łupieżu. Śmiało, ponownie przeprowadź ręce przez włosy.